Wzorki na paznokcie
Paznokcie
 • Poznaj tysiące osób kochających piękne paznokcie!
 • Oglądaj, komentuj, oceniaj fotki - publikuj swoje, twórz trójwymiarowe galerie!
 • Komentuj blogi i prowadź swój własny pamiętnik, pisz artykuły i publikacje!
 • Dyskutuj na forum i zakładaj własne fora-grupy!
Rejestracja w serwisie Tipsy, Paznokcie, Wzorki.PL!
lub
Rejestracja w serwisie Tipsy, Paznokcie, Wzorki.PL!
Urodziny obchodzi 1 wzorkowiczka!
65519 wzorkowiczek dodało 19393 zdjęć do galerii!

Regulamin

 1. Wprowadzenie. Serwis Wzorki.PL to największe w Polsce królestwo dla Stylistek Paznokci! To właśnie tutaj nawiązujemy nowe znajomości, publikujemy swoje prace, mamy swój najważniejszy profil, bierzemy udział w konkursach, a nawet dokonujemy zakupów! Zanim jednak rozpoczniesz swoją przygodę z Wzorkami, zapoznaj się z zasadami jakie nas obowiązują!
 2. Zabronione jest:
  1. Łamanie zasad netykiety - czyli obrażanie innych osób, umieszczanie materiałów pornograficznych, rasistowskich, sprzecznych z prawem, spamowanie, wielokrotne umieszczanie tych samych materiałów/artykułów.
  2. Umieszczanie cudzych zdjęć lub artykułów, umieszczamy wyłącznie własne zdjęcia i własne artykuły. Cytaty należy opatrzyć Ľródłem.
  3. Promowanie marek kosmetyków lub kursów kosmetycznych, z wyjątkiem produktów BelArte i kursów w ASP - sponsorów portalu Wzorki.PL.
  4. Promowanie innych stron internetowych.
  5. Umieszczanie fałszywych danych w profilu.
  6. Używanie automatycznych programów (botów) celem poprawienia rankingów.
 3. Każdy Użytkownik może:
  1. Posiadać konto w Serwisie Wzorki.PL.
  2. Publikować zdjęcia i artykuły własnego autorstwa.
  3. Zawierać znajomości z innymi Użytkownikami Serwisu.
  4. Głosować i komentować prace i artykuły innych.
  5. Brać udział w konkursach, rankingach, itp.
  6. Promować swoje usługi kosmetyczne, np. swój salon lub usługi w domu u klienta. Uwaga, możesz promować swoje usługi kosmetyczne, natomiast niedozwolone jest promowanie marek kosmetyków i działalności szkoleniowej, za wyjątkiem Stylistek BelArte i kursów ASP. Stylistki działąjące pod patronatem BelArte i ASP, mogą w sposób dowolny promować swoją działalność.
 4. Prawa autorskie.
  1. Umieszczając materiał (zdjęcie/artykuł/film) w Serwisie, deklarujesz, że jesteś wyłącznym właścicielem praw autorskich do tego materiału.
  2. Poprzez publikację materiału w serwisie wyrażasz zgodę na dowolne dysponowanie nim przez Serwis (w tym Właściciela i Administratora), w tym do nieskrępowanej publikacji materiału, jego powielania, rozpowszechniania i użycia we własnych materiałach promocyjnych.
  3. Jeżeli Użytkownik umieściłby materiał do którego nie posiada wyłącznych praw autorskich, przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność cywilną i karną z tego tytułu i zwalnia z odpowiedzialności Serwis (Właściciela i Administratora) z związku z zaistnieniem tego materiału w obrębie Serwisu.
  4. Naruszenia praw autorskich można zgłaszać używając ikony "zgłoś naruszenie" i tylko wyłącznie ten sposób jest rozpatrywany przez Serwis.
 5. Przetwarzanie danych.
  1. Dokonując rejestracji, oświadczasz że zapoznałaś się z niniejszym Regulaminem i bez zastrzeżeń akceptujesz jego postanowienia.
  2. Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Właściciela i Administratora Serwisu, zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.
  3. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacyjnych i komercyjnych wiadomości e-mail na podany przez Ciebie adres poczty elektronicznej.
 6. Właściciel serwisu.
  1. Administratorem danych jest ASP, ul. Witosa 23, 30-612 Kraków, NIP: 679-206-67-84
  2. Reklama obsługiwana jest przez ASP, dane jw., tel. (12)266-43-81, www.asp.edu.pl
  3. Właścicielem serwisu jest BelArte, Rynek Dębnicki 4/3, 30-319 Kraków, NIP: 676-215-04-39
 7. Kontakt.
  1. Reklama w Serwisie Wzorki.PL: 12/266-43-81
  2. Współpraca z mediami (Prasa, Portale): 502-560-734
  3. Zgłoszenia naruszenia regulaminu wyłącznie poprzez ikonę "zgłoś nadużycie"
  4. Kontakt w sprawie usunięcia własnych danych z bazy: Pismo na adres: Wzorki.PL, Rynek Dębnicki 4/3, 30-319 Kraków (Użytkownicy Serwisu nie są obsługiwani przez e-mail i telefon)

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage