31125 wzorkowiczek dodało 19286 zdjęć do galerii!
Porady

sposoby na brokat

 • Dodano: 2009-07-20 17:16:41

  Brokat jest jednym z najczęściej wykorzystywanych ozdób w zdobieniu płytki paznokcia. Najczęściej jest wykorzystywany na wieczorowe wyjście z racji tego iż intensywnie się mieni. Można przyzdabiać nim naturalne paznokcie na przykład w połączeniu z lakierem. Jednak obecnie największą popularnością cieszy się do wtapiania w żel lub akryl. Brokat może występować w postaci sypkiej, dodatek do lakieru lub w żelach i akrylach.

  Przykładowe propozycje zastosowania brokatu na paznokcie:

  Jak wykonać?

  całość płytki paznokcia pokrywamy lakierem o kolorze cielistym. Malujemy dwa ukośne paski lakierem różowo-beżowym opalizującym. Po przeciwnej stronie kolejne dwa paski lakierem ze srebrnym brokatem. Kontury pasków obrysowujemy białym linerem. Całość pokrywamy Quik Dry Top Coat - podkładem szybkoschnącym firmy BelArte.  Jak wykonać?

  Paznokcie malujemy lakierem wrzosowo-niebieskim. Na jeszcze mokry lakier pędzelkiem nakładamy sypki brokat w kształcie ukośnego frencha. Na pozostałą część paznokcia przyklejamy hologramowe kwiatki. Całość pokrywamy Stabilizatorem.  Jak wykonać?

  całość pokrywamy czarnym lakierem. Następnie tworzymy frencha w kształcie rombów i posypujemy srebrnym brokatem. Po wyschnięciu malujemy lakierem UV.  Jak wykonać?

  Płytkę paznokcia pokrywamy czerwonym lakierem do paznokci. Następnie nakładamy paski z czarnego lakieru i złotego i przeciągamy dłutkiem. Całość pokrywamy bezbarwnym lakierem.  Jak wykonać?

  całość pokrywamy malinowym lakierem. Frencha malujemy z pasków do czego wykorzystujemy srebrny, biały i czarny lakier, z którego tworzymy przeciągnięcia. Wykańczamy lakierem Quik Dry Top Coat.

  W powyższych przykładach zostało przedstawione zdobienie brokatem z zastosowaniem lakieru.

  Dołączyła: 2009-04-13 17:22:08

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage